LajmeShow Bizz

Blero i reagon Shefqet Krasniqit

Këngëtari Blero i ka reaguar Hoxhë Shefqet Krasniqit i cili në një emision tha se kuzhina është e grave, e oda e burrave.

Blero përmes një Instastory ka kritikuar Krasniqin duke thënë se nuk beson që ka ende njerëz të tillë dhe shton se gruaja është vet arsyeja që ne gëzojmë jetë.

Postimi i Bleros pa ndërhyrje:

“Spo mundem me besu qe ka njerz qe mendojn vend i gruas eshte vetem ne kuzhin. Vend i gruas eshte ne: oda, kuzhin, familje, edukat, kujdes, kultur, pasuri, dashuri, mbijetes, pergjegjsi dhe ne plot kuptimin e fjales eshte vet arsyeja qe ne gzojme jete…

Postime të ngjajshme
Lajme

Kompania që transportoi kokainën dhe pronarët e saj

Show Bizz

Capital T konfirmon publikisht lidhjen

Lajme

A është çmimi arsyeja që Kosova ende nuk ka blerë asnjë vaksinë?

Lajme

Ndodhë në Kosovë: Vetura për pak sa nuk i shtyp publikun që shikonin garat