Sport

Blerja e re e Chelsea shënon supergol

Timo Werner ka shënuar golin e parë në fanellën e Chelsea.

Sulmuesi gjerman ka kaluar Chelsean në epërsi 0-1 ndaj Tottenham në udhëtim, në EFL Cup, shkruan lajmi.net.

Werner shënoi në minutën e 19′ të ndeshjes.

Golin e Werner mund ta shikoni në pjesën e mëposhtme.

Postime të ngjajshme
Sport

Lista e golashënuesëve më të mirë pas javës së shtatë

Sport

Zekirija Ramadani pa “doreza”: Si e vlerëson punën te FC Prishtina, pse nuk foli me Dallkun për skuadrën dhe kush janë dy yjet e skuadrës me të cilët është i pakënaqur?

Sport

Formacionet e mundshme: Celtic – Milan

Sport

Flet Arbnor Morina: Tregon pse Arbëria po ka rezultate kaq të mira dhe cilat janë synimet