Show Bizz

Bleona zhvishet dhe jep një porosi për të gjithë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Bleona Qereti di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes, dhe sigurisht me format e saj bombastike.

Me një fizik të lakmuar dhe plot hire, këngëtarja 40-vjeçare ka pozuar para pasqyrës në tualet e hotelit, duke mbajtur njërën dorë në gjokset e saj.

Me të brendshme të zeza, Bleona ka ekspozuar trupin e saj perfekt, dhe sugjeron që të gjithë njerëzit të heqin rrobat.

“Mirmëngjes botë, dieta ime po funksionon. Hiqini rrobat dhe dukuni të bukur,”-shkruan Bleona Qereti në rrjete sociale.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto