Show Bizz

Bleona Qerreti: Donald Trump nuk i ka humbur zgjedhjet

Këngëtarja Bleona Qerreti vazhdon të mendoj se Donald Trump nuk i ka humbur zgjedhjet në SHBA. Sipas saj, ai është presidenti më i mirë që ka pasur ndonjëherë Amerika.

“Unë vazhdoj të mbështes Trumpin dhe nuk heq asnjë presje nga ajo që kam thënë. Ai do të mbetet si një ndër presidentët më të mirë që ka pasur Amerika ndonjëherë”, tha Bleona Qerreti për RTVOra.

“Unë kam dhënë mbështetjen time, duke u bazuar dhe në cilësinë e jetës së fansave të mi në 4 vitet e kaluara. Nuk ka të bëjë me politikën. Zgjedhjet nuk janë zyrtarizuar akoma”, shtoi ajo.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Grupi suedez realizojnë me videoklip këngën “Xhamadani vija-vija”

Show Bizz

Rita Ora uron festën e 28 Nëntorit, bën fotografi me këpucë me flamurin shqiptar

Show Bizz

Gold AG bëhet baba për 28 nëntor, ja si ja vendos emrin djalit

Show Bizz

Ka studiuar për muzikë por Learta Jakupi nuk e di sa tela ka violina