Show Bizz

Bleona Qereti nuk po di të plaket, sa në top formë që duket!

Ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë ajo është tejet aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, Bleona Qereti ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Si çdo herë, ajo duket kaq e thjesht dhe e bukur. Padyshim, bukuria e saj është për çdo lëvdatë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Olta Gixhari pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

Show Bizz

Kështu shkruan shqip “Çënari” i Almedës

Show BizzSport

Eros Grezda i publikon pamjet të shëmtuara modeles Oriola Marashi

Show Bizz

Jonida Maliqi flet për divorcin