Lajme

“Bisha” që u rrokullis në bjeshkët e Deçanit, dalin detajet se cila është vlera e saj

Gjatë ditës së sotme, media ka raportuar për një incident në bjeshkët e Deçanit.

Një veturë “Off Road” është rrokullisur nga një lartësi e madhe.

Fatmirësisht, shoferi i kësaj veture ka shpëtuar me disa lëndime të lehta trupore dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Vetura e cila është aksidentuar është një “Jeep” Wrangler i modifikuar ekskluzivisht për terrene të vështira.

Vlera e veturës është rreth 100.000 euro dhe është shumë e rrallë, sidomos në tregun evropian.

https://video.gjirafa.com/202286965-156127779912567-3567472665885503790-n-mp4

Postime të ngjajshme
Lajme

Berisha i AAK-së tregon pse i hyri garës për kryetar të Pejës

Lajme

Parashikimi i motit për 5 ditë, ja sa pritet të zbresin temperaturat të premten

Lajme

Gazetarja shqiptare u bën thirrje kosovarëve të anulojnë pushimet në Shqipëri

Lajme

Policia arreston edhe një person pasi dyshohet për zjarrvënie