Sport

Birra falas, sa herë që shënon Kosova

Sonte Kosova luan me Maqedoninë e Veriut në Shkup në ndeshjen gjysmëfinale të Play-offit të Ligës së Kombeve.

Dardanët premtojnë se do të ketë birra falas për të gjithë që janë prezent në Fanclub sa herë të shënoj Kosova.

“Për çdo gol që sonte e pranon maqedonia, birra falas në fanclub. Forca Kosova”, ka shkruar i pari i dardanëve, Lulzim Berisha.

Postime të ngjajshme
Sport

Interi merr vetëm një pikë përballë Monchengladbach në ‘San Siro’

Sport

Fitore minimale e Liverpool

Sport

Visoka tregon për formën e rikthyer te Vitia dhe synimin e klubit

Sport

Bayerni e nis furishëm mbrojtjen e titullit në Evropë