Sport

Bindi në fushë, talenti 18-vjeçar nënshkruan me Ballkanin

Arbnor Maliqi, e ka vendosur vazhdimin e bashkëpunimit me Ballkanin, shkruan Gazetasheshi.com.

Lajmin e ka komunikuar vetë futbollisti, duke e bërë të ditur se pas një huazimi ai ka bindur drejtuesit e portokallinjëve dhe kanë vendosur për vazhdimin e marrëveshjes.

18 vjeçari me Ballkanin, ka arritur një marrëveshje 1 vjeçare me mundësi vazhdimi.

Maliqi, për këtë është shprehur i lumtur dhe ka falënderuar drejtuesit e Ballkanit dhe trajnerët e skuadrës nga Suhareka dhe Llapit.

Postimi i plotë:

Pershendetje,

Pas nje sezone si huazim ne klubin e FC BALLKANI, sot me kenaqesi ju informoj se zyrtarisht jam lojtar i klubit FC BALLKANI-te.

Falenderoj Presidentin Arsim Kabashi,menagjerin Idriz S. Hajrizi dhe te gjithe Trajneret ne veqanti Edon Gashi,Alan Clark,Blerim Bunjaku qe ndihmuan ne formimin tim si lojtar dhe familjen time per perkrahje te madhe.

Postime të ngjajshme
Sport

Kështu i pritën “Dardanët” ekipin olimpik të xhudos

Sport

Në sheshin e Prishtinës pritje madhështore për medalistet olimpike

Sport

Zyrtare: Ky do të jetë kundërshtari i Prishtinës në “play-off” nëse e kalon Bodo Glimtin

Sport

Përfundoi aventurën me Ukrainën, zbulohet pse u largua Andriy Shevchenko