Sport

Biletat për ndeshjen Drita – Feyenoord mund t’i gjeni sot edhe në Prishtinë

Drita dhe Feyenoordi sonte e zhvillojnë përballjen e parë në Ligën e Konferencës.

Nënkampionia e Kosovës dhe gjiganti holandez ballafaqohen në kuadër të raundit të dytë në Ligën e Konferencës, shkruan Demokracia.com.

Klubi gjilanas ka njoftuar se është hapur edhe një pikë e re e shitjes së biletave për këtë sfidë të rëndëishme.

Pika e re e shitjes së biletave është në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Kjo pikë e shitjes do të hapet nga ora 14:00.

Njoftimi i plotë i Dritës:

SHITJA E BILETAVE VAZHDON EDHE SOT NE PRISHTINE

Ju njoftojmë që shitja e biletave vazhdone edhe sot ne qytetin e Prishtines per te gjithe adhuruesit e futbollit dhe do te jete vetem nje pike e shitjes e cila do te jete tek:

Stadiumi “FADIL VOKRRI” Prishtinë nga ora 14:00.

Për t’u paisur me biletë, të interesuarit duhet te kene me vete nje dokument identifikimi (Letërnjoftim, passport) dhe biletat do të jenë të personalizuara.

Vemendja:

Te gjitha biletat duhet ta kene te shenuar emrin dhe mbiemrin, dhe gjate hyrjes ne stadium duhet ta prezantoni bileten dhe nje dokument identifikues!

FC DRITA.

Postime të ngjajshme
Sport

Në sheshin e Prishtinës pritje madhështore për medalistet olimpike

Sport

Zyrtare: Ky do të jetë kundërshtari i Prishtinës në “play-off” nëse e kalon Bodo Glimtin

Sport

Përfundoi aventurën me Ukrainën, zbulohet pse u largua Andriy Shevchenko

Sport

Shkëndija emëron trajnerin e ri