Show Bizz

Big Basta befason me deklaratën e tij për Vesën

Vesa Luma dhe Big Basta janë padyshim një ndër çiftet më të dashur të showbizit.

Ditën e sotme përmes një postimi në rrjetin e tij social Instagram, këngëtari ka publikuar një foto mjaft të bukur me bashkëshorten e tij.

Por ajo që tërhoqi më tepër vëmendjen ishte mbishkrimi bashkëngjitur fotos. Ai shprehet se të shohësh të njëjtën fytyrë çdo ditë, është si të hash makarona përditë dhe kjo të bën dëm. Me shaka Big Basta shkruan se ka ardhur momenti që ta ndërroj partneren e tij.

“Me të njëjtën fytyrë në krah gjithë këto vite, njësoj si të kesh makarona përditë, të bën dëm… Ka ardhur momenti ta ndërroj”.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Bebe Rexha flet për situatën që kaloi me prindërit e infektuar me coronavirus

Show Bizz

Rita Ora nuk i ndalon pozat në bikini, tërheq sërish vëmendjen e ndjekësve

Show Bizz

Zaimina poston foto të nxehta nga shtëpia

Show Bizz

Ariana vishet sportive, xhinëset e saj marrin vëmendjen