Lajme

Bie nga ndërtesa një 35-vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 14:50, te pallati me “Shigjeta” në Tiranë.

Policia bën të ditur se një grua ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën.

Identiteti i viktimës ende nuk është bërë i ditur, ndërsa është rreth 35 vjeçe.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e saj dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjajshme
Lajme

Paralajmërimi i Donika Kadaj-Bujupit

Lajme

Pamje: Aksident i rëndë në Prizren, ka të lënduar rëndë

Lajme

Valon Syla shkon me ‘mindil’ në Pressing, e tregon arsyen pse veproi kështu

Lajme

Këto janë komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus