Show Bizz

Beyonce me gjoksin hapur ‘ngacmon’ imagjinatën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

eyonce edhe pse nënë e tre fëmijëve po mahnit me format trupore.

Beyonce është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun ku përveç zërit të saj të mahnitshëm ajo posedon edhe një stil të veçantë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ka publikuar një seri imazhesh në Instagram, në të cilat u shfaq tejet seksi me këmishën e hapur në pjesën e gjoksit. Edhe pse nënë e tre fëmijëve Beyonce po mahnit me format trupore.

Përndryshe kënga e fundit e Beyonce titullohet ‘Spirit’ dhe numëron mbi 40 milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto