Show Bizz

Beyonce feston ditëlindjen, kaq vite mbush

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Me 4 shtator diva e muzikës botërore, Beyonce feston ditëlindjen e saj.

Beyonce ka mbush plotë 28-vite jetë, për të cilën ka festar qysh mbrëmë.

Këngëtarja e famshme amerikane ka hedhur disa fotografi nga festa e mbrëmshme ku ajo shihet e rrethuar nga bashkëshorti i saj, reperi Jay-Z dhe miqtë e saj.

Ajo u befasua nga më të dashurit e saj me një tortë dhe fishekzjarrë, derisa ajo po vazhdon të jetë në top-formë.

Ndryshe. Beyonce dhe Jay-Z janë prindër të dy tre fëmijëve.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto