Sport

Betim Halimi largohet nga Olympic Donetsk

Betim Halimi, është larguar nga Olympic Donetsk, dy vite e gjysmë të kaluara në këtë skuadër, shkruan Gazetasheshi.com.

Gardiani i Kosovës këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi në llogarinë e tyre, megjithatë ka falënderuar edhe klubin për këto dy vite e gjysmë të kaluara.

“Faleminderit Olympic Donetsk për këto dy vite e gjysmë, ishte një kënaqësi dhe privilegj që të shpenzoj këto vite në këtë ekip me njerëz fantastik”, ka shkruar Halimi.

Postime të ngjajshme
Sport

Kështu i pritën “Dardanët” ekipin olimpik të xhudos

Sport

Në sheshin e Prishtinës pritje madhështore për medalistet olimpike

Sport

Zyrtare: Ky do të jetë kundërshtari i Prishtinës në “play-off” nëse e kalon Bodo Glimtin

Sport

Përfundoi aventurën me Ukrainën, zbulohet pse u largua Andriy Shevchenko