Show Bizz

Besi e thërret me epitetet më të bukura Xhensilën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Bes Kallaku i dedikoi fjalët më të bukura gruas.

Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq pranë Xhensilës, shkruan lajmi.net.

Çifti dukeshin shumë të dashuruar në këtë imazh, ndërsa aktori nuk i kuresu fjalët e ëmbla për këngëtaren.

“E mira, e bukra, e embla, e paqta, e kristalta”, ka shkruar Besi, duke etiketuar Xhensilën.

Kujtojmë se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë prindër të një vajze, që e kanë pagëzuar Ajka.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto