Sport

Besa – Trepça ’89: Këto janë kuotat e basteve

Sot do të hapet edhe sipari i xhiros së pestë në Superligën e Kosovës në futboll.

Besa e Pejës do t’i bëj konak skuadrës së Trepçës ’89 në Brestovik të Pejës, shkruan Gazetasheshi.com

Besa e Pejës ende nuk ka gjetur pikët e para në Superligë, ndërsa Trepça ’89 deri më tani ka mbledhur nga gjashtë pikë pidhe shpreson në rezultat pozitiv.

Kurse, spas gjigantit të basteve ‘1XBet’ në këtë përballje favorit shihet skuadra mysafire e cili kuotohet 1.34 për fitore. Kurse, ekipi vendas 5.90 në rast të fitores. Barazimi në këtë përballje është 5.00.

Takimi do të drejtohet nga gjyqtari Shpëtim Murtezi, i cili do të ndihmohet nga asistentët Fatlum Jashari dhe Meriton Berisha, ndërkohë Arben Halilaj do jetë në rolin e gjyqtarit të katërt.

Ndeshja do të luhet në ora 15:00 dhe do të transmetohet direkt në ‘Art Sport’.

Postime të ngjajshme
Sport

Alaves 1:1 Barcelona, notat e lojtarëve

Sport

Armando Broja shënon gol të bukur për Vitessen në Holandë

Sport

Vazhdon kriza për Barcelonën, barazon në udhëtim

Sport

Në Angli masa të reja për COVID-19 – ky është vendimi për Premierligën