Sport

Besa publikon formacionin zyrtar ndaj Arbërisë

Java e 12-të në Superligën e Kosovës vazhdon edhe sot me dy skuadrat e inkuadruara në elitë.

Fjala është për Arbërinë dhe Besën, takim ky i cili do të zhvillohet më fillim nga ora 13:30 në stadiumin “Agron Rama” në Obiliq, shkruan Gazetasheshi.com

Djelmoshat e Arbnor Morines sot kërkojnë të këndellen pas rezultateve negative në shtatë xhirot e fundit. Kurse, Besa nga Peja pas rezultatit pozitiv në javen e kaluar me Drenicën kërkon ta befason edhe Arbërinë.

Gazeta “Sheshi” do të ju raportoj minutë pas minuti për këtë ndeshje.

LIVE

Arbëria – Besa

Formacionet zyrtare:

Arbëria:

Besa: Haxhijaj; Scekic, Ajdini, Breno Matos, Xhaka, Halili, Sheqerolli, Sebastian, Tahiri, Krasniqi, Syla. Kryetrajneri: Jerome Klein

Gjyqtarët: Burim Jahmurataj, Fatmir Abrashi, Bashkim Hyseni, Erdall Zasella

Stadiumi: “Agron Rama” Obiliq

Postime të ngjajshme
Sport

Devolli rrëfehet për aventurën te Drenica

Sport

Humbja ka ndikuar tek Gjilani, mbledhje emergjente për të ardhmen e trajnerit dhe gjithçka tjetër

Sport

Zbulohet detaji tronditës për vdekjen e Maradonës

Sport

Trajneri i klubit shqiptar e ndjek ndeshjen e skuadrës së tij duke marrë oksigjen në spital