Sport

Besa – Istogu, ndeshja miqësore mbyllet me këtë rezultat

Në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror, Besa dhe Istogu kanë zhvilluar sot një ndeshje miqësore mes vete, shkruan Zeri.info.

Kjo ndeshje është zhvilluar në stadiumin me bari sintetik në Brestovik, teksa është mbyllur baras dhe pa gola.

Të dy trajnerët kanë pasur sot mundësinë që të provojnë thuajse të gjithë futbollistët e tyre.

Vlen të theksohet se Besa është pjesë e Superligës, kurse Istogu bën gara në Ligën e Parë.

Postime të ngjajshme
Sport

Haxhimusa flet për gjendjen e mjerueshme me të cilën po përballet Ferizaj

Sport

Zyrtare: Suad Sahiti transferohet në Kroaci

Sport

Ndryshime edhe në futbollin e femrave, Afërdita Fazlija largohet nga posti i trajneres së Kosovës

Sport

Formacionet e mundshme: Liverpool – Chelsea