Sport

Besa – Arbëria, përfundon pjesa e parë

Tashmë ka përfunduar pjesa e parë në takimin ndërmjet Besa Pejës dhe Arbërisë, duel ky në kuadër të xhiros së tretë në Superligën e Kosovës në futboll.

Besa që kishte një mungesë dy vjeçare pa u inkuadruar në Superligë dhe Arbëria që këtë vit u promovua në elitën e futbollit kosovar, pjesën e parë të këtij takimi e mbyllën pa gola në 0:0, shkruan IndeksOnline

Edhe pse me disa raste për shënim, skuadrat nuk arritën ta gjejnë rrjetën, presim 45′ minutat e ardhshëm se si do vendoset kjo sfidë.

Postime të ngjajshme
Sport

Dikur punëtor i ndërtimtarisë, tani firmos me Newcastle United

Sport

Premierliga vjen sot me ndeshje të mëdha

Sport

Në këtë vend dënoheni me dy vjet burg nëse s’mbani maskë

Sport

“El Clasico”: Këto janë formacionet e mundshme