Sport

Besa – Arbëria: Ky është rezultati final i takimit

Ka përfunduar ndeshja e parë e javës së tretë në Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia.

Besa dhe Arbëria janë përballur sot nga ora 16:00 në stadiumin me bari sintetik në Brestovik.

Skuadra e Arbnor Morinës ka arritur fitore me rezultatin 0:3.

Golat i shënuan Agon Llugiqi, Labinot Ibrahimi dhe Qlirim Koshtanjeva.

Me këtë fitore skuadra e Arbërisë është lider momental i Superligës së Kosovës në futboll me 7 pikë të tubuara. /BlicMedia.

Postime të ngjajshme
Sport

Rezultate të dobëta të Llapit, Batatina “kërcënon” futbollistët

Sport

“Legjendat” fajësojnë lojtarët e Llapit

Sport

Juventus merr fitore të madhe në Ukrainë, shkëlqen Morata

Sport

Gjyqtarët gjilanas përsëri do ta ndajnë drejtësinë në derbin e zjarrtë lokal