Show Bizz

Bes Kallaku zbulon sa e ka paguar Bleona Qerretin në filmin e ri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dihet tashmë që Bes Kallaku ka ndërmarrë një projekt shumë të rëndësishëm siç është realizimi i filmit “Falko” dhe e kemi parë që pjesë e kastit të madh të aktorëve do të jetë edhe këngëtarja Bleona Qerreti.

Kallaku ka treguar në emisionin “Rreze Dielli” në Report TV ka treguar sa e ka paguar Qerretin.

“Bleona është nën kryetarja e Bashkisë dhe është kandidate për Paskuqan- Bathore. Ajo erdhi direkt nga Amerika me nja 77 fustane. Bleona ka pas kënaqësinë që të jetë pjesë e filmit po natyrisht shpenzimet e udhëtimit…” ka deklaruar aktori.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto