Sport

Bernard Berisha tregohet i madh, uron bashkëlojtarët për ndeshjen me Gjeorgjinë

Sot me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Gjeorgjisë dhe Kosovës, duel ky në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror 2022.

Për këtë ndeshje me rëndësi për ‘Dardanët’ ka reaguar edhe Bernard Berisha i cili nuk është ftuar nga trajneri, Challandes.

Ai përmes një shkrimi në rrjetet sociale, i ka motivuar djelmoshat që sonte të kenë fat dhe t’i ndihmojë Zoti.

“Ju priftë e mbara, Zoti ju ndihmoftë. Forca Kosova”, shkroi Bernard Berisha në Facebook.

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit