Sport

Berisha nuk u ftua, por tregon se është djalë fantastik me këtë mesazh para ndeshjes me Maqedoninë

Bernard Berisha nuk është ftuar nga Bernard Challandes për ndeshjet e tetorit

Kosova sot luan ndeshjen më të rëndësishme në histori të saj dhe në këtë grumbullim nuk është prezent Bernard Berisha, i cili u la jashtë listës nga Challandes, shkruan Reporteri.net

Por, pavarësisht kësaj djaloshi nga Peja u ka dhënë përkrahje morale Komëbtares së Kosovës me një mesazh në rrjetin e tij social në Facebook.

“Të gjithë të bashkuar për një qëllim, Kosova zemra jonë. Forca djema, Zoti ju ndihmoftë”, ka shkruar Berisha.

Postime të ngjajshme
Sport

Interi merr vetëm një pikë përballë Monchengladbach në ‘San Siro’

Sport

Fitore minimale e Liverpool

Sport

Visoka tregon për formën e rikthyer te Vitia dhe synimin e klubit

Sport

Bayerni e nis furishëm mbrojtjen e titullit në Evropë