Lajme

Berisha e Zeneli mesazh Vojvodës: Daj le Arbërin me jep gol sot

Standard Liege do të përballet sot me Reimsin në një ndeshje miqësore.Ndeshja e cila luhet në Belgjikë do të zhvillohet nga ora 15:00, raporton “Zeri.info”.

Vëmendje në këtë ndeshje do të marrin Mërgim Vojvoda te Standard Liege dhe Arbër Zeneli e Valon Berisha te Reimsi.Para ndeshjes, Berisha ka publikuar një video interesante në rrjetet sociale.Berisha shihet në një bashkëbisedim me Zenelin para ndeshjes, derisa shkruan: “Daj le Arbërin me jep gol sot”.

Postime të ngjajshme
Lajme

Parashikimi i motit për ditën e premte

Lajme

Kuvendi i Kosovës mblidhet nesër nga ora 10:00, këto pika do të diskutohen

Lajme

Ahmeti përqesh vendimet e qeverisë: 365 milionë për rimëkëmbje ekonomike?

Lajme

Studimi britanik: Pse disa njerëz sëmuren më rëndë nga COVID-19, ndërsa të tjerët e kalojnë më lehtë