Show Bizz

Beniada e quajti “Ydhi Dhimani”, reagimi i këngëtarit është epik

Beniada është një nga banoret më të pëlqyera të “Big Brother VIP”. Ajo komentohet herë pas here për vështirësitë që ka me gjuhën shqipe. Kjo pasi është rritur në Itali.

Së fundmi, Beniada ka shkatuar të qeshura tek të gjithë, teksa ka qenë duke folur me banorët e tjerë për këngëtarin Ylli Limani. Ajo nuk ka munduar ta shqiptojë emrin e tij dhe e ka quajtur “Ydhi Dhimani”.

“Ydhi Dhimani. Po sa i bukur ishte ai çuni, sa i lezetshëm…si arush i vockël! Shumë i lezetshëm. Ma bëri kështu (zemër) mua”, ka thënë Beniada.

Ky moment nuk i ka humbur as këngëtarit, i cili e ka publikuar videon në Instastory, duke shkruar: “Prej sot emrin e kam Ydhi Dhimani”.

Related posts
LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Show Bizz

Einxhel rrëzohet keq në shtëpinë e Big Brother VIP, reagon Dj Dagz

Leave a Reply

Your email address will not be published.