Show Bizz

Belkizja vesh dimi e jelek edhe në ditët e shtatzënisë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Nusja e futbollistit të njohur Milot Rashicës është një emër I njohur në mediat rozë.

Çifti janë mjaft aktiv në rrjete sociale, ku shpeshherë ndajnë momente të ndryshme për ndjekësit e saj, shkruan “Kosovarja”.

Muaj më parë ata kanë dhënë lajmin që do të bëhen prindër për herë të parë.

E, në këto ditë Belkizja dita ditës vetëm po zbukurohet.

Së fundmi në një foto në dimi e jelek, ajo shkëlqen e veshur si nuse. /Kosovarja/

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto