Show Bizz

Belkizit sa shumë i kanë hije veshjet tradicionale

Belkizja është femra e cila famën e ka arritur nga burri i saj.

Tani janë vet postimet e saj që qëndron aktive në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Përveç në përditshmëri, gruaja e Milotit shkëlqen edhe në veshje tradicionale, kur vishet në dimi e jelek të arit.

Për më shumë, e vërteton imazhi i fundit që ka postuar me një grim të bukur dhe rregullim perfekt në flokët e saj.

Theksojmë, ajo dhe Miloti muaj më parë janë bërë prindër për herë të parë.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Këngëtarja Vera Oruçaj pritet në takim nga kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani

Show Bizz

Vesa kapet me komentuesen e cila e pyeti se çfarë iu ka bërë buzëve

Show Bizz

Jetë luksoze: Arta Elezaj pozon me çantë të njejtë si të Melania Trump

Show Bizz

Big Mama tregon pse e do kaq shumë këtë vend