Sport

Belgjikë – Kroaci, formacionet zyrtare

Kombëtarja e Belgjikës dhe ajo e Kroacisë sonte do të masin forcat në një duel miqësor.

Kombëtaret evropiane në vazhdën e përgatitjeve të fundit para fillimit të Kampionatit Evropian “Euro2020” kanë aranzhuar ndeshje miqësore.

Kjo përballje starton nga ora 20:45 dhe dy trajnerët kanë vendosur për përbërjet nga minuta e parë.

Formacionet zyrtare:

Belgjika:

Kroacia:

Postime të ngjajshme
Sport

Gazetari i ‘The Guardian’: Norwich ka transferuar lojtarin më të mirë kosovar

Sport

Lojëra interesante dhe emocione të mëdha dhurojnë fëmijët në garat e “Play-Off-it Nacional”

Sport

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Xhaka pritet t’i bashkohet Romës

Sport

EKSKLUZIVE: Donjet Shkodra do të transferohet te skuadra kosovare