Lajme

Bekë Berisha vjen me një kërkesë të veçantë për deputetët

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, ka ardhur me një kërkesë për deputetë në seancën ku po diskutohet për të pagjeturit.Ai i’u ka kërkuar deputetëve të votojnë Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike

.“Për këto familjet e të pagjeturve dhe për të gjithë qytetarët, e kam një kërkesë për deputetë, me votu Projektligjin për Rimëkëmbje Ekonomike. Eshtë dimër dhe qytetarët kanë nevojë” dekalroi Berisha raporton Gazeta Blic.

Postime të ngjajshme
Lajme

Befason Ramush Haradinaj: Nëse bëhem President, ky do të jetë kryetar i AAK-së

Lajme

Molliqaj tregon për raportet e tij me Kurtin

Lajme

A do të jetë Uran Ismaili kandidat i PDK’së për Prishtinë?

Lajme

Selmanaj i dërgon “selam” Osmanit