Lajme

Bekë Berisha thotë se ka dëshirë të krahasohet me Skënderbeun

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, i cili kohëve të fundit për shkak të sporteve ekstreme u krahasua me presidentin rus, Vladimir Putin.

Por, Bekë Berishës me sa duket nuk po i pëlqen ky krahasim.

Ai shtoi se ka dëshirë të krahasohet me Skënderbeun dhe se përveç Putinit i ka edhe disa personalitete të cilëve do t’ua kishte jep “veshët në dorë” por që nuk i përmendi me emra.

“Unë kam qef me u krahasua ose e mbaj dhe e kom në zemër Skënderbeun. A për Putinin dhe qeta si ky sahi jau dha veshët në dorë.. ka edhe disa tjerë po nuk po i përmendi”, u shpreh Berisha.

Postime të ngjajshme
Lajme

Policia jep detaje për vdekjen e 46-vjeçarit nga Vitia, që ishte raportuar i zhdukur

Lajme

Dyshohet se koronavirusi i ri ka mbërritur në Kosovë

LajmeShow Bizz

Adriana Matoshi nuk beson ende që është kyqur në politik

Lajme

Moti për sot dhe ditët e ardhshme