Show Bizz

Befasuse, Atdheu dhe Morena fotografohen bashkë në Turqi

Morena Taraku është ndër femrat me të komentuara në showbizin shqiptar.

Çdo publikim nga ajo zgjon kureshtje të madhe tek publiku.

Ajo shpesh shihet nën shoqërinë e Atdheut i cili kishte qenë pjesë e programit ‘Për’puthen’, të cilin e quan vëlla.

Ata së fundmi janë bërë bashkë në Turqi, ku nga atje Atdheu u kujdes të sjellë një imazh të bukur.

Këtë publikim e ka ripostuar këngëtarja duke e shoqëruar me zemra./Indeksonline/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Shkurte Gashi tregon si është njohur me partnerin

LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti