Sport

Befason Zidane, ja çfarë ka vendosur për Bale dhe James

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Gareth Bale dhe James Rodriguez mund të vazhdojnë të qëndrojnë te Real Madrid.

Dyshja, kanë qenë emrat më të përfolur për t’u larguar nga ‘Santiago Bernabeu’ këtë verë, duke mos qenë në listën e planeve të trajnerit Zinedine Zidane.

Gazeta spanjolle ‘AS’, raporton se Zinedine Zidane tani është duke planifikuar të mbajë në skuadër Gareth Bale dhe James Rodriguez.

Gareth Bale është lidhur me një kalim në Kinë, ndërsa James Rodriguez te Napoli në Serie A.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv