Sport

Befason Robin Krasniqi, publikon fotografi duke i rënë çiftelisë në Odë

Boksieri kosovar, Robin Krasniqi, ka lënë pa fjalë fansat e tij ditën e sotmë.

Ai ka publikuar një fotografi teksa shihet në një Odë tradicionale duke i rënë instrumentit, shkruan InfoKosova.

Përveç profesionit si duket Robini qenka edhe mjaftë i zoti për oda.

Fansat i kanë lënë komente pozitive mbi fotografitë.

Postime të ngjajshme
Sport

Publikohet ranglista e re e FIFA-së, ja ku rënditet Kosova

Sport

Superlajm për Edon Zhegrovën

Sport

Aguero arrin te Barcelona dhe shpenzon gjysmë milioni euro për të blerë një veturë të re

Sport

Vëllaznimi bën goditjen e radhës në merkato