Sport

Befason klubi i Superligës, ndryshon ngjyrat e logos

Besa e Pejës ka vendosur që t’i ndryshojë ngjyrat e logos së klubit.

Nga ngjyrat kuq e bardhë, klubi pejan ka vendosur që ta bëjë logon me ngjyrë të verdhë dhe të zezë.

Ky vendim i Besës së Pejës nuk është se është pritur edhe aq mirë nga tifozët e skuadrës.

Mbetet të shihet nëse klubi elitar kosovar do t’i ndryshojë edhe ngjyrat e fanellës për këtë edicion.

Ndryshe, Besa e Pejës përballet me FC Prishtinën në kuadër të Superligës së Kosovës në futboll këtë fundjavë.

Postime të ngjajshme
Sport

Këta janë golashënuesit më të mirë pas tetë xhirove në Superligën e Kosovës

Sport

Këtë sezon Ballkani me Dritën po udhëheqin, por ja si dukej tabela e Superligës pas 8 javëve të sezonit të kaluar

Sport

Në mesjavë xhiroja e nëntë, super derbi në Therandë

Sport

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin