Sport

Befason Bayern Munchen, refuzon yllin e Juventusit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Bayern Munich nuk është i interesuar të sjellë mesfushorin e Juventusit, Emre Can apo sulmuesin Mario Mandzukic.

Bianconerët janë të zënë me përpjekjet për të zgjeruar skuadrën, por e kanë të vështirë të lëvizin lojtarët.

Gonzalo Higuain po i reziston të gjitha ofertave, siç janë Sami Khedira dhe Blaise Matuidi, ndërsa negociatat e Mandzukic me Bayern duket se janë prishur mbi një transferim prej 10-15 milion €.

“Skuadra jonë tani është e plotë dhe ne nuk po kërkojmë të bëjmë ndonjë ndryshim tjetër,” i tha drejtori Uli Hoeness për Sky Sport Gjermani.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv