Show Bizz

Befasohet Tayna, merr një dhuratë romantike

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tayna ka pranuar disa trëndafila në formë zemre me emrin e saj.

Ajo po shijon suksesin shumë të shpejtë që e ka krijuar në skenën muzikore shqiptare.

Tashmë me shumë hite dhe me shumë fansa, Tayna ka arritur që të mbledhë plot 1 milion ndjkës në Instagram, brenda një viti, shkruan Gazeta Express.

E sot Taynën e ka pritur një befasi shumë e bukur para derës së shtëpisë së saj.

Pesë buqeta me trëndafila, të formuara në forma zemre, çdonjëra me nga një shkronjë të emrit të saj në lule të bardha e kanë pritur Taynan.

Ajo ka postuar fotografinë e buqetave në tokë ndërsa nuk ka zbuluar se nga kush e ka këtë dhuratë të bukur./Gazeta Express/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto