Sport

Befasohet Arbëria, mesfushori i njohur largohet?

Aventura e Gëzim Rusit te skuadra e Arbërisë nga Dobroja mund të mbyllet më shpejtë se që ishte pritur. Futbollisti ferizajas mund të largohet nga ‘kuqezinjtë’ pas vetëm një stinori, shkruan Gazetasheshi.com.

Burimet brenda klubit, tregojnë se Rusi nuk është i kënaqur me kushtet dhe tretmanin, ndaj ka shprehur dëshirën që të largohet nga ky mjedis.

ozyrtarisht thuhet se Rusi veç ka tubuar valixhet.

Postime të ngjajshme
Sport

Shkëmbi dëshiron “gardian të ri”, një portier nga jashtë në prova tek Ballkani

Sport

Prishtina e kryen stërvitjen e parë në Antalia, konfirmohen tri ndeshje miqësore

Sport

ZYRTARE: Drenica prezanton futbollistin brazilian

Sport

Arbër Hoxha në top formë, ja si i dribloi të gjithë mbrojtjen e skuadrës polake