Show Bizz

Bebe Rexha nxit imagjinatën, poza provokuese nga shtrati

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, është shumë aktive në rrjetet sociale ku iu qëndron afër adhuruesve të sa të shumtë.

29 vjeçarja me fansat e saj ndan fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria dhe aktivitete muzikore.

Por, Bebe nuk i lë anash as imazhet provokuese, e të tilla i ka hedhur edhe së fundi në Instagram.

Në disa poza të realizuara në shtrat, Bebe Rexha u shfaq e ‘nxehtë’ në veshje të lëkurës të ngushtë për trupi.

Në pah ishte fizikun i saj dhe linjat e saj atraktive.

Ndryshe, Bebe pritet të marr pjesë në MTV Video Music Awards, ku garon për çmimin “Kënga më e mirë ritmike” me dy projekte muzikore: “Say my name” dhe “Call you mine”, ndërsa është edhe njëra nga prezantueset e një prej çmimeve që do të ndahen në natë prestigjioze./

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto