Show Bizz

Bebe Rexha, në hall me peshën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe rexha, ka pak ditë që ka nisur turneun e saj të koncerteve me Jonas Brothers.

Ajo duket shumë entuziaste teksa performon para publikut, mirëpo kilogramët e tepërt vazhdojnë të përbëjnë pak problem për të.

Këtë gjë, ajo e ka bërë të ditur së fundmi edhe përmes një postimi të bërë në Twitter, të cilin më pas atë e ka shpërndarë edhe në InstaStory.

“Zemra ime dëshiron pica, por kofshët e mia jo”, ka shkruar artistja shqiptare në llogarinë personale në Twitter.

Kujtojmë që e njëjta këtë vit është baallafaquar me mjaft probleme sa i përket peshës, teksa doli hapur me një video në janar duke treguar se si shtëpitë e mëdha të modës, kishin refuzuar dizajnimin e fustanit të saj për në “Grammy”, për shkak të përmasave.

Sido që të jetë, këngëtarja shqiptare duket gjithsesi bukur në thuajse çdo paraqitje të saj dhe merr komplimente të vazhdueshme nga fansat.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto