Show Bizz

Bebe Rexha: Mezi po pres t’i mbush 30 vjet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kanë mbetur edhe pak ditë nga ditëlindja e këngëtares shqiptare, Bebe Rexha.

Bukuroshja bionde me 30 gusht mbush plotë 30 vite jetë, dhe këtij fakti ajo po i gëzohet shumë, shkruan Indeksonline.

“8.30.19, jo 20 vjeçare më. Mezi po pres t’i bëjë 30 vite, më e mençur, më seksi dhe më e fortë se kurrë”, ka shkruar Bebe.

Ndryshe, aktualisht ajo po zhvillon koncerte nga turneu i saj botëror.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto