Show Bizz

Bebe Rexha flet për herë të parë për të dashurin

Këngëtarja e famshme, Bebe Rexha, konfirmoi pak ditë më parë lidhjen e re të dashurisë. Shqiptarja publikoi një fotografi krah partnerit, por duke u kujdesur për të mos i zbuluar identitetin.

Edhe pse 31-vjeçarja i mbuloi fytyrën, mediat e huaja zbuluan menjëherë se partneri i saj është kinematografi Keyan Safyari.

Madje po sipas mediave të huaja, ylli i hitit “I’m a mess” i ka dhuruar atij një “Ferrari” me rastin e ditëlindjes.

Ndërkohë, së fundmi në një intervistë për “Entertainment Tonight” Bebe ka folur për herë të parë rreth tij. Këngëtarja është shprehur se ai është një njeri i veçantë dhe ndjen se është i duhuri për të.

Gjithashtu duket se gjërat mes dyshes janë serioze, pasi ajo e ka prezantuar dhe me familjen. “Unë nuk kam qenë e vetmuar gjatë karantinës. Kam një njeri të mrekullueshëm në jetën time. Jam shumë mirënjohëse dhe thjesht po shijoj jetën time.”, tha Bebe për ET.

“Është një njeri i mirë. Ky djalë është i veçantë, ai kujdeset për mua, e kupton karrierën time dhe atë që bëj. Familja ime e do atë. Ai është thjesht një person i mahnitshëm, dhe më bën të lumtur! Thjesht ndihem mirë.”, shtoi më tej artistja shqiptare.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Gili vjen me një postim të veçantë për Mozzikun

Show Bizz

Rihanna apelon tek amerikanët të dalin për votime

Show Bizz

Kjo është motra bukuroshe e Xhensilës

Show Bizz

Reperi i njohur gjendet pa shenja jete në bagazhin e veturës