Show Bizz

Bebe Rexha ‘e tepron’, publikon fotografi si e posalindur

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është majft e suksesshme në arenën ndërkombëtare falë projekteve të saj muzikore, shkruan Indeksonline.

Bebe përpos këngëve mjaft të pëlqyera, është tejet aktive nëpër rrjetet sociale.

Madje këngëtarja është edhe shumë ‘e guximshme’ në fotografitë që publikon, shpesh ajo qëndron në krye të mediave rozë për shkak të fotografive ‘hot’ që nxjerr për ndjekësit e saj.

Së fundmi përmes Instagramit ajo ka publikuar një fotografi 1 ditë pasi kishte lindur, me një mbishkrim interesant: “1989. Nëna ime më tregoi këtë unë isha e shëmtuar, por sapo kisha dalë nga vagina”, kishte shkruar Bebe.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto