Show Bizz

Beatrix takohet me Romeon, ky është reagimi

Romeo dhe Donaldi kanë bërë një lojë për banorët.

Romeo ka hyrë në rolin e Donaldit për të provuar se sa mund të vërehet ai nga banorët, shkruan lajmi.net.

Beatrix në fillim fare nuk arriti ta vërej Romeon, por më pas është interesante reagimi i saj kur e kuptoi që në vërtetë ai nuk është Donaldi.

Të gjithë banorët u shokuan ndërsa disa prej tyre edhe e kuptuan qysh në fillim.

Related posts
LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Show Bizz

Einxhel rrëzohet keq në shtëpinë e Big Brother VIP, reagon Dj Dagz

Leave a Reply

Your email address will not be published.