Show Bizz

Beatrix Ramosaj pozon në bikini nga pushimet në Dubai

Beatrix është shfaqur provokuese nga Dubai.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ndodhet në Dubai së bashku me kushërirën e saj Anxhelina Hadërgjonajn, shkruan lajmi.net.

Të dyja nga atje po ndajnë imazhe të ndryshme me ndjekësit në Instagram.

Së fundmi ishte Beatrix ajo e cila ka pozuar atraktive në bikini dhe shihet se po e shijon në maksimum momentin dhe pamjen.

Beatrix është shumë e dashur për publikun andaj ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Sa i përket projekteve muzikore ajo nuk është edhe aq aktive në publikimin e këngëve të reja, megjithatë ato të publikuara më parë ende dëgjohen./Lajmi.net/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Sara kritikohet për veshjen që ia ka vizatuar gjithë trupin

Show Bizz

Këto janë dhuratat që Kim i mori për ditëlindje

Show Bizz

Për ditëlindje prezantuesja shqiptare merr propozimin për martesë

Show Bizz

Gili vjen me një postim të veçantë për Mozzikun