Show Bizz

Beatrix i ka emocionuar të gjithë me këtë postim

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Beatrix Ramosaj i ka prekur të gjithë me postimin e fundit.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka prekur zemrat e të gjithëve me postimin e fundit, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka ndarë me ndjekësit një imazh të djalit të kushërirës Arxhentina Ramosaj dhe në të shihet djali i saj në ditën e parë të shkollës.

“Suksese Noah shpirti vogel. Dita e parë në shkollë”, ka shkruar ajo e emocionuar kështu duke i bërë të gjithë ta kujtojnë fëmijërinë e ditën e parë të shkollës.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto