Show Bizz

Beatrix e nisi ditën me një foto atraktive nga Franca

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Beatrix Ramosaj erdhi joshëse në fotografinë e fundit.

Beatrix Ramosaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën duket tejet në formë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kësaj radhe ka udhëtuar në Paris, ndërsa në foton që e postoi në Instagram, vuri në pah format trupore.

Sa i përket projekteve muzikore, këngëtarja prej kohësh nuk është aktive me këngë të reja dhe nuk ka paralajmëruar ndonjë të tillë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto