Sport

“Beach Volley U22” – Kombëtarja e Kosovës në top-24 skuadrat më të mira

Kombëtarja e Kosovës U-22 në “beach volley” e mbylli evropianin në mesin e 24 ekipeve më të mira.

Dyshja Dhuratë Sylejmani dhe Rinesa Hasani, sot pësuan dy humbje.

Fillimisht u mposhtën nga Zvicra 2:0 në sete, ndërsa me rezultat të njëjtë u mundën edhe nga Spanja.

Dje ato mposhtën Poloninë, 2:1.

Postime të ngjajshme
Sport

SUPERLIGA LIVE: Llapi – Arbëria, Drita – Drenica & Besa – Feronikeli

Sport

Vendi dhe ora përballjes së shumëpritur mes Khabib e Gaethje

Sport

Dikur punëtor i ndërtimtarisë, tani firmos me Newcastle United

Sport

Premierliga vjen sot me ndeshje të mëdha