Sport

Batatina: Pse mos ta marrim model Shkëndijën për garat evropiane

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se skuadra e tij do ta marr për model Shkëndijën në garat evropiane.

Ai në postimin e bërë ka thënë se Llapi e ka kokën akull tash pasi është kualifikuar në Evropë.

Batatina u shprehë se Llapi po e merr si model klubin shqiptar, Shkëndija e Tetovës.

 

Postimi i plotë i Tahir Batatinës:

Ne tashmë e kemi kokën akull sepse jemi në Evropë dhe po përgaditemi me hapa të sigurtë. Jemi një skuadër shumë solide dhe pse mos ta marrim model klubin shqiptar si KF Shkëndija e Tetovës.

Postime të ngjajshme
Sport

Benit Ferizi vazhdon me skuadrën e SC Besiana Internacional

Sport

Rashica në Premierligë, vjen reagimi i Munishit

Sport

Prezantimi i veçantë i Milot Rashicës te Norwichi me flamur të Kosovës

Sport

Zbulohet shuma e transferimit të Rashicës në Premierligë, kjo është shuma që përfiton ish-klubi i tij, Vushtrria