Sport

Batatina ju shkruan recetën atyre që iu dhemb suksesi i Llapit

Tahir Batatina përmes një postimi në “Facebook” ka shprehur mburrjen për futbollistët e skuadrës së tij.

Trajneri i Llapit ka thënë se së bashku me stafin, tifozët dhe të gjithë qytetin e Podujevës janë të pathyeshëm, shkruan Gazeta Olle.

Ai ka dërguar një mesazh edhe për ata që iu dhemb suksesi i Llapit që është arritja në finale të Kupës, duke i sygjeruar të mbajnë hapa qetësimi afër vetes.

Ky ishte postimi i plotë nga Batatina:

“Jam krenar që ju kam afër vetës Luanat e mi. Unë së bashku me ju, stafin, tifozët dhe gjithë Podujevën jemi të pathyeshëm. Ndersa atyre qe po iu dhemb suksesi yne ne finale, u bej thirrje te mbajne afer vetes hapa te qetesimit me 12 maj”, ka shkruar Batatina në profilin e tij.

Postime të ngjajshme
Sport

Jo vetëm Mourinho, një tjetër emër i madh i futbollit mund të zbarkojë në Romë

Sport

Prishtina dhe Llapi kanë siguruar tashmë daljen në Evropë, ja sa para do t’i fitojnë

Sport

Skuadra e madhe gjermane kërkon Granit Xhakën

Sport

Liverpool kërkon yllin e Real Madridit, ky është çmimi i vendosur për të