Sport

Batatina e konfirmon lëndimin e lojtarit kryesor të skuadrës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Llapi arriti fitore të thellë 5:1 ndaj Flamurtarit në Prishtinë.

Mentor Zhdrella realizoi një gol dhe asistoi një tjetër.

Por lajmi i keq për llapjanët është se kapiteni ka pësuar një lëndim dhe për këtë arsye është larguar nga loja pas pjesës së parë.

Image may contain: 3 people, people playing sports, grass, outdoor and nature

“Mentori ndjeu pak dhimbje dhe e largova, për ta pushuar”, deklaroi trajneri Tahir Batatina pas ndeshjes.

Ende nuk dihet nëse Zhdrella do të jetë i gatshëm për ndeshjen e ardhshme kundër Dukagjinit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv